Ponuka služieb

01

KERAMICKÁ OCHRANA LAKU

Patríme k priekopníkom keramickej ochranny vozidiel. Presadzujeme túto metódu ochrany laku Vášho vozidla už viac ako 10 rokov.
Takúto kvalitnú ochranu laku sme dopriali už desiatkam vozidiel. Sme hrdý nato, že sa k nám opätovne vracajú spokojní zákazníci a s plnou dôverou si nechajú aplikovať keramickú ochranu laku aj na jedinečné vozidla.
Pozrite si naše práce pre viac fotografií.
02

PROFESIONÁLNE STROJOVÉ LEŠTENIE

Exteriér vozidla je sústavne vystavený nepriaznivým vplyvom prostredia, či už sú to prírodné podmienky alebo odletujúce kamienky a kefy v autoumývarkach. Trvácnosť laku sa tak výrazne znižuje, dochádza ku korózii a auto sa znehodnocuje. Leštenie je proces pri ktorom dochádza k povrchovej úprave pôsobením abrazív na samotný povrch vozidla. Tento proces sa vykonáva vo viacerých stupňoch pri ktorých dochádza k úplnej renovácií laku vozidla.
Leštenie odstráni z povrchu škrabance, hologramy, nečistoty a stopy náletovej hrdze. Strojové leštenie predstavuje väčšiu časovú náročnosť, výsledkom je však hlboký lesk bez škrabancov. Ponúkame aj poradenstvo a meranie hrúbky laku až po záverečný finish v podobe vosku alebo keramickej ochrany.
03

CAR WRAPPING

Na naše auto pôsobí denne veľa znečisťujúcich látok ako napríklad hmyz, vtáčí trus, miazga zo stromov, ale taktiež odstreľujúce kamene od áut na ceste, asfalt, cestná soľ, ktoré poškodzujú lak auta a tým pádom naše auto stráca na hodnote.
Aby sme predišli týmto poškodeniam laku, zvolíme efektívnejšie riešenie a tou je technológia Xpel Ultimate Plus. Takto ochránený lak auta je pripravený na odolávanie denným poškodeniam. S takto chráneným lakom zvyšujete predajnú hodnotu vášho auta a keď príde čas na jeho predaj, lak zostáva ako nový.
04

Kompletné-detailné
čistenie vozidla

Tento program je najvyšším programom určený pre dokonale vyčistenie a impregnáciu interiéru. Hlavnou myšlienkou programu je dostať stav nového vozidla. Spojením vytepovania automobilu, vyčistením kože a plastových dielov, následným ošetrením a impregnáciou prémiovými produktami swissvax.
05

Bežné umytie

Vysokotlakové opláchnutie, čistenie diskov, predumytie aktívnou penou, opláchnutie, šampón Ph neutrál, opláchnutie, tekutý vosk nanášaný na mokré vozidlo pre jednoduchšie vysušenie, sušenie za pomoci vzduchu a mikrovlákna, sušenie a vyčistenie medzidveria.
Okná z vonkajšej strany, lesk na pneumatiky, ošetrenie vonkajších plastov, vyčistenie koncovky výfuku, (kontrola prác) čas trvania: 30-45min.